Vítejte na Pálavě

Ubytování v naší vile ve vinařské obci Pavlov je zážitkem samo o sobě. Romantické atmosféra na Vás dýchá na každém kroku. Z terasy je výhled na jezero s přístavem a blízký hrad Děvíčky. Vilku obklopuje vlastní vinohrad, oplocené zahrada s houpačkou, klouzačkou a pískovištěm pro děti. V letních měsících je k dispozici i posezení na terase a nebo u grilu na zahradě. A v nedalekém okolí se dá navštívit malebný vinný sklep Vinum Via,  Pavlov, Dívčí hrad, vodní nádrž Nové Mlýny nebo agualand MORAVIA. Celá oblast je propojena rozsáhlou sítí dobře značených cyklostezek.

Vilku pronajímáme celou, od června do konce srpna však pouze na 7 denní pobyty. V naší vilce se může ubytovat 9 osob. Po domluvě lze nachystat  ještě dětskou postýlku.

Hosté mají k dispozici wifi. Celý dům je nekuřácký a preferujeme přezouvání. Kuchyň je plně vybavená, vlastně jako doma. Najdete zde mikrovlnou troubu, varnou konvici, nádobí, lednici, troubu, varnou desku a i pračku. Společenská místnost přímo vyzývá k posezení s vínem z místní produkce na pohodlných gaučích.

Kola, kočárek pro děti a další věci si mohou ubytovaní uložit do speciální uzamykatelné místnosti.

V chladnějších dnech nebo po večerech lze uvnitř přítápět dřevem v krbových kamnech.  Po předchozí domluvě a za příplatek lze s sebou vzít i psa.

V nedalekém okolí se dá navštívit malebný Pavlov, Dívčí hrad, vodní nádrž Nové Mlýny nebo agualand Moravia.

Celá oblast je propojena rozsáhlou sítí dobře značených cyklostezek.

20.6.-15.9. Léto otevřených sklepů v Pavlově

Jedenáct  pavlovských  vinařů  se  před  několika lety dohodlo, že od poloviny června do začátku září bude minimálně jeden z nich držet službu a  otevře vinný sklep výletníkům. Při  návštěvě  ta...

Nové termíny na rok 2024

Letní akce červenec - srpen, týdenní pobyt za 29 900,- kč.