Ubytování

Ubytování v naší vile ve vinařské obci Pavlov je zážitkem samo o sobě. Romantické atmosféra na Vás dýchá na každém kroku. Z terasy je výhled na jezero s přístavem a blízký hrad Děvíčky. Vilku obklopuje vlastní vinohrad, oplocené zahrada s houpačkou, klouzačkou a pískovištěm pro děti. V letních měsících je k dispozici i posezení na terase a nebo u grilu na zahradě. A v nedalekém okolí se dá navštívit malebný vinný sklep Vinum Via, Pavlov, Dívčí hrad, vodní nádrž Nové Mlýny nebo agualand MORAVIA. Celá oblast je propojena rozsáhlou sítí dobře značených cyklostezek a pokud kolo nevlastníte, tak se nemusíte obávat a kolo si zde půjčit.

Od června do konce srpna celou vilku (holiday house) pronajímáme pouze na 7 denní pobyty. V naší vilce se může ubytovat 9 osob. Po domluvě lze přidat ještě dětskou postýlku.

Hosté mají k dispozici televizi, satelit a wifi. Celý dům je nekuřácký a přeferujeme přezouvání. Kuchyň je plně vybavená, vlastně jako doma. Najdete zde mikrovlnou troubu, varnou konvici, nádobí, lednici, troubu, varnou desku a i pračku. Společenská místnost přímo vyzývá k posezení s vínem z místní produkce na pohodlných gaučích.

Kola, kočárek pro děti a další věci si mohou ubytovaní uložit do speciální uzamykatelné místnosti.

V chladnějších dnech nebo po večerech lze uvnitř přítápět dřevem v krbových kamnech.  Po předchozí domluvě a za příplatek lze s sebou vzít i psa. 

Hosty prosíme, aby dodrželi časy ubytování od 14 hodin, odjezd do 10 hodin. A v ceně jsou zamozřejmě ručníky a ložní prádlo. Více informaci k ubytování nejdete v ceníku.