Ubytování

Ubytování v naší vile ve vinařské obci Pavlov je zážitkem samo o sobě. Romantické atmosféra na Vás dýchá na každém kroku. Z terasy je výhled na jezero s přístavem a blízký hrad Děvíčky. Vilku obklopuje vlastní vinohrad, oplocené zahrada s houpačkou, klouzačkou a pískovištěm pro děti. V letních měsících je k dispozici i posezení na terase a nebo u grilu na zahradě. A v nedalekém okolí se dá navštívit malebný vinný sklep Vinum Via, Pavlov, Dívčí hrad, vodní nádrž Nové Mlýny nebo agualand MORAVIA. Celá oblast je propojena rozsáhlou sítí dobře značených cyklostezek.

Od června do konce srpna celou vilku (holiday house) pronajímáme pouze na 7 denní pobyty. V naší vilce se může ubytovat 9 osob. Po domluvě lze přidat ještě dětskou postýlku.

Hosté mají k dispozici wifi. Celý dům je nekuřácký a přeferujeme přezouvání. Kuchyň je plně vybavená, vlastně jako doma. Najdete zde mikrovlnou troubu, varnou konvici, nádobí, lednici, troubu, varnou desku a i pračku. Společenská místnost přímo vyzývá k posezení s vínem z místní produkce na pohodlných gaučích.

Kola, kočárek pro děti a další věci si mohou ubytovaní uložit do speciální uzamykatelné místnosti.

V chladnějších dnech nebo po večerech lze uvnitř přítápět dřevem v krbových kamnech.  Po předchozí domluvě a za příplatek lze s sebou vzít i psa. 

Hosty prosíme, aby dodrželi časy ubytování od 15 hodin, odjezd do 10 hodin. A v ceně jsou zamozřejmě ručníky a ložní prádlo. Více informaci k ubytování nejdete v ceníku.